ریاکاری هنرمندانۀ فاطمه معتمدآریا و همسرش!

چند روز پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر این‌که خانم معتمد آریا، هنرپیشۀ ایرانی، در جشنوارۀ فیلم کن حضور یافته و آن‌جا مانند برخی دیگر از هنرپیشگان زن دارای ادعای تجدد، کشف حجاب کرده است. تصویری البته محو از او و دست‌بند سبزش نیز ضمیمه بود.

فاطمه معتمدآریا در جشنواره کن فرانسه، سال 2010

فاطمه معتمدآریا در جشنواره کن فرانسه، سال 2010

امروز در خبرها خواندیم که به غیرت همسر او برخورده و به رسانۀ اصلاح طلب ایسنا مطلبی را ارسال کرده و این‌گونه نوشته است:

هفته گذشته یکی از سایت‌های غیرمجاز در اقدامی غیر مسئولانه و شیطنت‌آمیز خبری تحت‌ عنوان حضور فاطمه معتمدآریا با مچ بندسبز در جشنواره کن را منتشر کرد. در متن خبر، تصویری که اینجانب از ایشان دیدم در محل غرفه فروش لوازم آرایش بانوان به طور خصوصی گرفته شده بود با چند حلقه النگوی بدلی رنگارنگ زرد و قرمز و آبی و… متاسفانه روز گذشته تیتر همین خبر که تنها چند ساعت روی سایت مذکور وجود داشت دستمایه سخنرانی یکی از نمایندگان محترم مجلس برای هجوم علیه ایشان شد.

در آغاز تعجب کردم که شوهر این خانم فمینیست نمی‌داند که غیرت در نزد فمینیست‌ها خود واژۀ کریهی است. اما وقتی به ویکی‌پدیا مراجعه کردم و تصویر بدون حجاب او را در صفحۀ مرتبطش دیدم، فهمیدم که این‌ها چیزی جز ریاکاری با اجرای هنرمندانه نیست. البته  از کسی که مشکل سینمای ایران را حذف خشونت و مسائل جنسی می‌داند، توقعی بیش از این هم نمی‌رود.

فاطمه معتمدآریا در جشنواره Vesoul فرانسه، 2009

فاطمه معتمدآریا در جشنواره Vesoul فرانسه، سال 2009

فاطمه معتمد آریا و نیز نیکی کریمی، سال 2009، در جشنوارۀ فیلم Vesoul در فرانسه* که به فیلم‌های آسیائی اختصاص داشت، حضور داشته‌اند و بدون هیچ نگرانی حجاب اسلامی را به کناری نهاده‌اند. تصاویر بدون حجاب این بازیگر زن که توسط عکاس فرانسوی، فابین دنی گرفته شده است، بر روی ویکی‌پدیا در دسترس همۀ مردم دنیا قرار دارد. اما «احمد حامد» شوهر او تنها به رسانه‌های داخلی تهمت زده و این شفاف‌سازی را «موذیانه» و «نابخردانه» می‌خواند. گوئی تنها ایرانیان نباید از این حرکت ناشایست باخبر شوند وگرنه برای بقیه اشکالی ندارد!

نیکی کریمی در جشنواره Vesoul فرانسه، سال 2009

نیکی کریمی در جشنواره Vesoul فرانسه، سال 2009

جالب است که در این جشنواره، خانم انسیه شاه‌حسینی هم حضور داشته ولی با حفظ حجاب، و این مایۀ افتخار هر ایرانی است. برای ایشان سربلندی روزافزون را از درگاه خداوند خواستارم. ای کاش همۀ هنرمندان ما سعی می‌کردند مانند ایشان به اخلاق اسلامی پایبند باشند و شأن و منزلت خود را، در هر کجای دنیا باشند، حفظ کنند.

خانم انسیه شاه حسینی در جشنواره Vesoul فرانسه، سال 2009

خانم انسیه شاه حسینی در جشنواره Vesoul فرانسه، سال 2009

پیوندها:

توضیحات تکمیلی:

برای مطمئن شدن از صحت عکس‌ها، می‌توانید به سایت رسمی فابین دنی (که در بالا آمده) و نیز صفحۀ این تصاویر در ویکی‌پدیا مراجعه کنید:

با مراجعه به صفحۀ مجموعۀ کامل تصاویر جشنواره، به غیر از دختر مخملباف، چند ایرانی را نیز که کشف حجاب کرده‌اند خواهید دید. ریاکاری دیگر بس است…

Advertisements

یک دیدگاه برای ”ریاکاری هنرمندانۀ فاطمه معتمدآریا و همسرش!

 1. مرگ بر ***
  ___________
  مرگ بر کسی که از ادب و تربیت بوئی نبرده است. ادب مرد که به ز دولتش بود، قبلاً!

 2. بابا تو ایران قانون منع بی حجابی هست تو خارج که نیست مگه شما کارو زندگی ندارین به شما چه که اونا تو خارج بیحجاب بودن مگه وکیل ووصیش هستین به خدا اگه شما این لینک رو تو اهستان نگذاشته بودی من نمیدونستم ایشون بیحجاب عکس انداختن
  من به عنوان یک ایرانی داخل ایران زندگی میکنم اعلام میکنم نه اون خانوم با حجاب مایه افتخار منه نه اون خانوم بیحجاب مایه شرمساری چیزایی که باعث افتخار یک ملته خیلی با اینی که شما عنوان کردی فرق داره
  دست از این خاله زنک بازیها بردارین
  ________________________
  خاله زنک بازی؟! شوهرش اومده دروغ گفته اینا عکس خصوصی رو منتشر کردن و ما شکایت می‌کنیم! من با ریاکاری اینا بیشتر از همه مشکل دارم. هیچ کجای دنیا قانون منع ریاکاری نیست، اما نمی‌شه گفت که چون قانونی در موردش نیست، پس ریا خوبه!

 3. آقا نیما خیلی بابا میفهی
  شما بی بندو باری مردم اعتقاداتشون براشون مهمه.

 4. سلام

  کار دشمن دشمنی کردنه و دشمن کار خودش رو می کنه،از هر طریقی که بتونه.

  مهم اینه که ما چکار می کنیم وکجای این جبهه ایستادیم،یادمون نره جنگ امروز فرهنگیست….
  شیرین عبادی
  جعفر پناهی
  معتمد آریا
  مخملباف
  فراهانی
  کریمی
  . . .
  . .
  .

 5. به نظر من اینجوری قبح بی حجابی از بین میره!
  حتما باید با این قضیه برخورد بشه
  بهترین برخورد هم ممنوع التصویر شدنه
  وقتی به عنوان هنرمند ایرانی در یک جشنواره رسمی اینطور ظاهر میشن ,رفتارشون رو دیگه نمیشه در حیطه شخصی بشمار آورد
  جدیدا هم بدجوری داره مد میشه انگار
  نیکی کریمی…میترا حجار….گلشیفته….حالا هم معتمد آریا

 6. حالا بیا بگو بد بخت خود شیرین، با این کارات بین اونا میخوای جا باز کنی؟!
  نمیدونه 4 سال دیگه مثل بقیه شون از اونجا رونده از اینجا مونده میشه.

 7. چرا عکس اول رو سانسور کردین ولی عکس دوم رو که کاملا واضحه که یک عکس شخصی هست رو واضح گذاشتین؟! در و لولای عکس دوم رو کوری نمیبینی؟! خوب این نشون میده که این عکس یه عکس شخصی هست که ممکنه از تو خونه گرفته شده باشه. اصلا از کجا معلوم عکس اول معتمد آریا باشه!!!
  ای پست های ***. دارین با خراب کردن شخصیت های طرفدار موسوی راه سبز رو بد نشون میدین! لعنت خدا به شما مزدوران باد
  ___________________
  خجالت هم خوب چیزیه. اگر سواد دارید، می‌تونید به ویکی‌پدیا مراجعه کرده و عکاسی که این تصویر را ثبت کرده ببینید. عکس شخصی نیست و در جشنوارۀ فیلم Vesoul که در فرانسه برگزار شده و جناب جزء هیئت داوران بودن، گرفته شده.
  عکس اول رو هم از سایتی برداشتم که سانسورش کرده بود، اما عکس‌های بعدی از ویکی‌پدیا هستند. کافی است سری به ویکی‌پدیا بزنید تا بببینید عکس‌ها واقعی هستند یا خیر.
  درود خدا بر شما مزدوران سبز باد! به سبک اخراجی‌ها: درود بر صدام یزید کافر!

 8. اخه يكي نيست به اين بدبخت بگه اگه راست ميگفتين و حقتون ضايع شده بود مرد و مردونه وايميستادين وحقتون رو ميگرفتيد ديد يد درد شما از جاي ديگه اي هست ؟ديديدشما ازادي از نوع ديگه را لازم داريد اخه خاك بر سره از همه جا رونده شده ما ايروني ها قبل از اسلام حيا داشتيم بدبخت با اين كارت چيزي را جز حقارت خودت واهداف شوم كسايي كه حمايتشون رو ميكني ثابت نميكنه خدا را شكر كه خدا همه چيز را كم كم داره به همه اثبات ميكنه هاهاهاها فاطي جون شب دراز است و قلندر بيدار

 9. سلام اینا با این کاراشون دارن ابروی اسلام و حضرت زهرا رو میبرن بخدا پیش شهدا شرمنده هستیم نمیدونم کی میخواد جواب خون شهدا رو بده اصلا این جبهه سبز با اسلام مشکل داره اگه با اسلام مشکل نداشت نمیرفتن اونجا کشف حجاب کنن انشاءالله امام زمانمون میاد همشونو ریشه کن میکنه سایه حضرت اقا همواره مستدام باد یا علی

 10. سلام هم سنگر
  پست این دفعه ی وبلاگم

  ×× آیا انتخاب لاریجانی به سود دانشگاه آزاد بود؟××
  خوشحال می شم اگر نظر منو بدونی و نظر خودت را هم درباره ی این موضوع بگی
  منتظرت هستم

 11. بسم رب الشهدا و صدیقین
  راستش نمی دونم چه جوری منظورم رو بیان کنم اما این رو اگه نگم ته دلم می مونه به نظر شما این خانوم تو ایران حجاب داشت که الان کشف حجاب کرده باشه والله من 2-3 سال پیش که اتفاقی سایتش رو دیدم جز یک نوار نازک روی یر چیزی به عنوان حجاب بر سر این خانوم نبود لازم به ذکر ما تو اسلام چیزی به اسم بدحجابی نداریم یا مثلا کم مشرب خور ما یا بی حجاب داریم یا محجبه یا مشروب خور داریم سا مشروب نخور اینها چیزهایی هستند که اصلا حد وسط ندارن در ضمن اصلا حجاب قبل از اسلام تو ایران رایج بوده و اونهایی که می گن این حرکت این خانوم مایه شرمساری یا افتخار نیست باید بدونند پرفسور حسابی برای این مورد افتخاره که علی رغم پیشنهادات تابعیت از کشوری مثل آمریکا ترجیح داد اصالت خودش رو حفظ کنه و هرکجا با افتخار بگه که ایرانیه نه مثل این تازه به دوران رسیده ها که موقعه پز دادن دم از تمدن 2500 ساله میزنن و موقعه کلاس گذاشتن از هر بی فرهنگی بی فرهنگ و بی تمدن تر و حیوان ترن (اگر برهنگی نماد تمدن باشه پس سگ متمدن ترین نوع بشره) دلم برای این افراد میسوزه چون از غرب اون چیزهایی رو کپی میکنن که اونها خودشون هم به این چیزها افتخار نمی کنن
  سالها دل طلب جام جم از ما می کرد آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

 12. از کسانی که محو و بنده فرهنگ غرب هستن ابتدا به ساکن توقعی نیست اما بعد از اینکه ادله عرضه شد و دلایل به محک عقل سنجیده شد از اون به بعد دیگه تکلیف روشنه .
  حکایت این آدما معلومه روح و عقلشون رو با فرهنگ غربی تعمید دادن و اگه بخواهیم صریح بگیم بر فرض مسلمون بودنشون دچار مراتبی از شرک خفی یا نفاق هستن چه بدونن یا ندونن یا نخوان بدونن!مسلمان یعنی تسلیم شده در برابر حق. بی کم و کاست یا گزینش انتخابی از دین.
  ناراحتی ما از اینه که این آدما داعیه فرهنگ و هنر ما رو دارن اما کمترین بویی از فرهنگ این سرزمین نبردن ! دست کم درباره حجاب ایران قبل و بعد از اسلام در هر دو مقطع مردمانش عفیف بودن به شهادت تاریخ و کتب دینی دو دوره!
  حرف اصلی هم همینه که امروزه روز نه حتی کمی بعد از انقلای الجزایر که یکی از سیاستمدارای فرانسوی توصیه می کنه برای استیلای دوبار بر الجزایر باید با چادر زنان الجزایری جنگید نه با مردانش!همین حرف رو چند وقت پیشتر از زبون یکی از کارشناسان موسسه CSIS امریکا میزنه که باید برای فتح و تداوم فتح دنیا استراتژی صادرات دامن های کوتاه به دنیا به جد دنبال بشه ! حال تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!
  باید در برابر این نشانه های بی ایمانی جدی ، محکم و با تدبیر بود.

 13. این خانوم از مدتها قبل مشکل سینمای ایران رو جلوگیری از نمایش سکس عریان می دانست. ارزش زن از نظر امثال ایشون نه به انسانیت و نه به علم و هنر و قابلیتهای شخصیتی است بلکه به نمایش سر و سینه و …. است. اگر بنا بود سکس و زیبایی اندام مایه شهرت و افتخار باشه مسلما خانم معتمد آریا با این قیافه بد ترکیب و چهره بی جاذبه اش راه به جایی نمی برد. باید این بدبخت خودش رو مدیون نظام اسلامی بدونه که با حذف مظاهر ابتذال امکان ظهور استعداد هنری ایشان را فراهم ساخته است.

 14. شما گه ادعای مسلمانی می کنی چرا عکس خصوصی این خانم رو گذاشتی رو سایتت. در ضمن بهتر از اون تنیسور خانمی که هر روز با شرت ظاهر می شه و عزیز در دونه ی احمدیه. شما از دین فقط جهت حفظ قدرتتون استفاده می کنید وبس
  ___________________
  برو عمو!
  عکس خصوصی؟ با این وضع به صورت کاملاً عمومی تو فرانسه گشتن و ضمناً عکسشون هم رو سایت‌های عمومی‌تر رفته. اتفاقاً عکس رو مستقیم از روی ویکی‌پدیا توی متنم گذاشتم.

 15. در کار یکدیگر تجسس نکنید که این به رضای خداوند نزدیکتر است و عیوب یکدیگر را بر ملا نکرده و بلکه بپوشانید همانطور که خداوند بر شما رحمت نمود و عیوب شما را پوشاند همانا اوست پوشاننده عیوب و بدی ها.

  التماس دعا
  _____________
  کدام تجسس؟ این بندۀ عاصی خدا، علنی گناه کرده؛ و بعد هم به جای تقوا، ریا را پرده‌پوش خود کرده. بدحجابی در پستو که نمی‌شود! وگرنه ما بی‌جا بکنیم بخواهیم در زندگی مردم تجسس کنیم. اگر جامعه را حریم خصوصی برخی افراد پرنفوذ بدانیم، هر خلاف و تعدی را به مردم روا می‌دارند و به بهانۀ حریم خصوصی، از مجازات جرم علنی می‌گریزند.

 16. بازتاب: 1662-مجتبی رمضانی | مبارز کلیپمبارز کلیپ

 17. فقر تورم بی عدالتی رشوه رانت وووووووو همه به کنار. فقط مشکل این مردم محروم و70 درصد زیر خط فقر این است که یه ادم موهایش بیرونه یا نه.واقعا عقل هم خوب چیزیه
  ________________________
  وقتی کسی به شرع و قانون پایبند نیست و این پایبند نبودن رو علنی ابراز می‌کنه، باید در موردش نقد نوشت و بازخواستش کرد. وگرنه جوی می‌شه که یکی بیاد و علنی هر کاری دلش خواست می‌کنه و کسی هم نمی‌تونه بهش حرفی بزنه!
  کسی که به شرع و قانون پایبند نیست، یک طوری خلاف می‌کنه. یکی دزد مال مردم می‌شه، یکی هم دزد ایمان مردم، و اینا خیلی از هم فاصله ندارن. نخواهید که در مقابل هر کدوم از اینا ساکت بمونیم.
  فقط موندم این 70 درصد زیر خط فقر رو از کجاتون در آوردین!

 18. شما توي چه فضايي زندگي ميکنيد؟
  چرا توهماتتان اين قدر قوي شده؟
  اين دو نفر گناه کردند توي ايران به دنيا آمدند؟
  شما تصور کن اينها اصلن مسلمان نيستند.
  يا فقط چون پدر و مادرشان مسلمان بوده به شان مگويند مسلمان و اصلن اعتقادي وجود ندارد.
  حالا چون توي ايران زندگي ميکنند و طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران روسري سر ميکنند، ديگر هر وقت از ايران پايشان را بيرون گذاشتند و طبق قوانين آنجا لازم نبود حجاب داشته باشند بايد اين برخورد را بکنيم؟
  حرف از اسلام نزن که من آخوندم!
  اگه پيامبر وبلاگ داشت اين پست رو ميگذاشت؟
  ____________________________
  اگر به واقع طلبه هستید و وبلاگی که آدرسش را گذاشته‌اید مال شماست، واقعاً متأسفم که با وجود زندگی در قم و شرایط طلبه‌ای این طور قضاوت می‌کنید.
  مشکل اصلی من با این‌ها ریاکاری‌شان هست. طرف آن طرف آب حجابش را برداشته، حالا شوهرش می‌گوید دروغ است و رسانه‌های منتشر کنندۀ عکس (با محو کردن آن) را تهدید به شکایت می‌کند. نمی‌دانم در اسلام شما ریا حرام هست یا نه.
  اما گفته‌اید حرف از اسلام نزن، من خودم آخوندم. مگر شما مالک اسلام هستید؟ جمع کن بساط رو صاحبش اومد؟! این که نشد حرف. شما به جای تبلیغ اسلام، دیگران را از آن منع می‌کنید؟ به جای امر به معروف و نهی از منکر، دیگران را از آن بازمی‌دارید؟

 19. فکر نميکنم ريا حرمت تکليفي داشته باشد. يعني توي نامه ي اعمالت بنويسند فلان.
  فقط مبطل عمل تعبدي است. يعني حرمت وضعي دارد. يعني اگر نماز رياکارانه بخواني نمازت باطل است. چون عمل تعبدي نياز به قصد قربت دارد و ريا قصد قربت را از بين ميبرد. همين.
  حالا اگر بخواهي بحث فقهي کني در مورد اين که رواياتي دال بر اين هست که ريا کار عذاب ميشود ميتوانم چند جواب بدهم که يکي اش اين است که خيلي روايت ديگر هم بر عقوبت اعمال مکروه هست/ توجيهات ديگر هم هست که بايد بيايي جلد دوم مکاسب شيخ انصاري را پيش استاد بخواني تا ياد بگيري.
  منظور من هم از اين که گفتم «حرف از سلام نزن» هم همين بود. آدم نبايد در کاري که تخصص ندارد نظر تخصصي بدهد.
  قصد جسارت نبود. ببخشيد اگر متني که دفعه ي قبل نوشتم امکان اين برداشت را داشت.
  ريا هم تعرف دارد. شامل اين مواردي که شما ميگوييد نميشود.
  «اينها چون در مملکت اسلامي زندگي ميکنند به حکم قانون اسلام بايد حجاب داشته باشند. ولي هيچ جاي قانون نيامده اجازه ندارند بيرون از ايران حجابشان را بردارند.»
  حرفي که چند وقت پيش مسئول سينمايي وزارت ارشاد، آقاي شمقدري زد. به نظر ميرسد حرف درستي باشد.
  ممنون که سر زدي .

 20. مورد ديگر اين که
  تا حالا به اين فکر کردي: از اين دست مطالبي که شما ميگذاريد شايد از مصاديق اشاعه ي فحشا باشد؟
  ____________________
  این حرف هم در نوع خودش جالبه! کار اینا فحشا و منکر نیست، ولی اعتراض بهش اشاعۀ فحشاست. بی‌اختیار به یاد انتشار فیلم توهین به امام می‌افتم که برخی مدعیان به جای محکوم کردن توهین به امام، نهی از منکر کنندگان را زیر سؤال می‌بردند.

 21. اینکه کی حجاب داره یا نداره به خودش مربوطه ، عقاید شخصی هر کس به خود اون آدم مربوطه و هیچکس هم جای خدا نیست که درباره آدمها قضاوت کنه با شخصیت آدما رو بسنجه اونم از رو حجاب!!!!
  ببین چه مجلس بیکاری داریم که نماینده اش واسه حجاب و یه دستبند سبز یه شخص کلی سخنرانی می کنه!!! مشکل دیگه ای ام الحمدلله نداریم…..
  اینم که ریا کاری کرده یا نه، تو مملکتی که از ریز تا درشتش ریا کارند و دروغگو چه توقعی داری
  اصلا اگه بخوای ریشه یابی کنی همین محدودیت ها و حرفای شماها و اون نماینده مجلسه که باعث میشه آدما واسه زندگی بی دردسر تو ایران دروغ بگند یا تظاهر کنند.
  ادمایی که تظاهر میکنند معتقدند و لازم دارند که تو برنامه های مذهبی شرکت کنند کم نیستند و همش به خاطر افراط و تفریط خودمونه!!! گیر الکی به عقاید دیگران دادن !!!!!
  _____________________
  کسی به عقاید اینا گیر نداده، چون اینا عقیدۀ خاصی ندارن و صرفاً تابع مد روز هستن. گر معتقد نیستن، بی‌جا می‌کنن با ادعای مسلمونی از بودجۀ مملکت ارتزاق می‌کنن.
  خوب، اگر دروغ بد است، برای همه بد است و من هم یک نمونه از این دروغ‌گوئی و ریاکاری رو آشکار کردم. مخالفت با دروغ‌گوها و ریاکارها چه مشکلی داره؟
  تازه مگه مشکل فقط یک دست‌بند سبز بوده و هست؟ مشکل اینه که طرف داره تو این کشور زندگی می‌کنه، اما علنی از یک گروه که چند ماه کشور رو به آشوب کشیدن حمایت می‌کنه. تا کی باید بی‌قانونی و دروغ رو تحمل کرد؟

 22. بابا به شما چه کی کجا چه شکلی مگرده اصلا سرک کشیدن تو زندگی دیگران عدت شده برای شما
  دوست نداره حجاب داشته باشد
  البته من ادم مذهبی هستم و با بی حجابی به شدت مخالف هستم ولی با حجاب اجبای هم همون قدر مخالف هستم
  _______________
  سلام،
  سرک کشیدن تو زندگی دیگران؟!
  این عکسائیه که این خانم تو انظار عمومی گرفته و تو سایت‌های خودشون گذاشتن. من حتی عکس رو به وبلاگ خودم انتقال ندادم.
  از کی تا حالا کوچه و خیابون شده حریم خصوصی و اعتراض به کشف حجاب شده سرک کشیدن تو زندگی بقیه؟
  اگه نمی‌خوان حجاب داشته باشن، پس برای چی به اسم هنرپیشه مسلمون هر تسهیلاتی برای فیلم‌سازا هست استفاده می‌کنن؟ می‌دونید که بخش اعظم هزینۀ فیلم‌ها در ایران از بودجۀ دولت و توسط مؤسسات دولتی مثل فارابی تهیه می‌شه.
  می‌شه بگین منظورتون از این‌که مذهبی هستین دقیقاً چیه؟

 23. توکارو زندگی نداری فضولی می کنی تو کار مردم/هر کسی روش زندگیش بخودش مربوطه/
  ____________________
  بله، ولی فضولی در مورد زندگی خصوصیه، نه رفتار افراد در سطح جامعه. شما می‌خواین هر طوری که خواستن بیان در ملأ عام بگردین و کسی جرأت حرف زدن نداشته باشه! خیال خام…

 24. سلام من یک دختر مسلمانم و از آلمان این پیام را می نویسم
  هر چند که ما مسلمانان در این کشور در اقلیت هستیم و پوشش
  حجاب برای آنان مخصوصا در فصل تابستان خیلی عجیب است
  و بعضا هم با نگاه تمسخر آمیز آنان مواجه می شوم ولی هیچ
  وقت از حجابم شرمنده نیستم بلکه باعث غرور من است که
  در چنین جوی دستور خدای عزیزم را اطاعت کرده ام و به او
  اعتماد کامل دارم و می دانم که صلاح بندگانش را بهتر می داند
  اینکه یعضی ها در خارج جحابشان را کنار می گذارند به خاطر
  این است که غربی ها را مهم تر از خدا می دانند و سعی می
  کنند مطابق میل آنان بگردند نه پروردگارشان.

 25. نقل قول:{سلام اینا با این کاراشون دارن ابروی اسلام و حضرت زهرا رو میبرن بخدا پیش شهدا شرمنده هستیم نمیدونم کی میخواد جواب خون شهدا رو بده اصلا این جبهه سبز با اسلام مشکل داره اگه با اسلام مشکل نداشت نمیرفتن اونجا کشف حجاب کنن انشاءالله امام زمانمون میاد همشونو ریشه کن میکنه سایه حضرت اقا همواره مستدام باد یا علی}
  پاسخ یک معتقد به حجاب به شما و امثال شما:
  قال الله تعالی
  «لا اکراه فی الدین. قد تبین الرشد من الغی»

  نقل قول:{درود خدا بر شما مزدوران سبز باد! به سبک اخراجی‌ها: درود بر صدام یزید کافر!}
  شما خجالت بکشید ازین ادبیات ده نمکی تون، کسیکه مرجعش ده نمکیست ازین بهتر کلامی ازو انتظار نمیره.
  خوش به سعادت شما مومنان واقعی!

 26. برای هم خودم هم شما ها یی که چسبیدین به حجاب زن مردم متاسفم. برای ایرانم متاسفم. حیف نون که می خورین، حیف اسم ایرانی که شما عرب صفت ها رو خودتون میزارید.
  خجالت بکشید.

 27. ایرانی یعنی بوعلی سینا که تشنه آموختن بود نه برهنگی. ایرانی یعنی دانشمندانی که برای پیشرفت مردم و کشورشان تلاش می کنند. البته فکر نمی کنم تو با آن دسته اعراب که در مراسم رقص شمشیرشان دخترهای ایرانی را برایشان ارسال می کردند مشکلی داشته باشی!!

 28. امیدوارم خیلی زود گورتون رو از مملکت ما گم کنین ما نمیزاریم یه مشت عرب سوسمار خور که هیچی از پیشرفت و انسانیت نمیدونن بخوان به ما حکومت کنن به خودتون میگین ایرانی از وقتی که پاتون رو گذاشتین تو این کشور به جز فقر وقحطی و بدبختی ثمر دیگه ای نداشتین کاش حداقل چشماتون رو وا میکردین تا بفهمین تو دنیا چه خبره اره خودتون رو گول بزنین که حتمی با این قتل و ادمکشی هایی که میکنین جاتون تو بهشته اگه قراره شماها تو بهشت باشین همون بهتر که ما رو ببرن جهنم شماها بدترین شکنجه واسه انسانیت هستین

 29. اصلا به شما چه؟ چه ارتباطی به شما داره؟ خیلی ها از جمله خود من نگارنده به حجاب اجباری اعتقاد نداریم.حالا بیا شما هر بی آبرویی و خاله زنک بازی خواستی دربیار. اعتقاد نداریم و تا بتوانیم حجاب نمی گذاریم. این ریا نیست که کاری که اعتقاد نداریم باید انجام بدهیم؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s